Firma

Zapraszamy Państwa do śledzenia aktualności oraz obejrzenia galerii. Mamy nadzieję, że pomogą Państwu w wyborze produktów EURO-TERM.

O nas


Zbiorniki EURO-TERM Grudziądz trafiły do jednych z najlepszych firm oraz zakładów produkcyjnych w Polsce i zagranicą. Wśród wybranych odbiorców znajdują się takie firmy jak: Nestle Polska S.A., Panattoni Tesco, Kabako Gruppe Sp. z o.o., Nowakowski Piekarnie, Bahlsen Sp z o.o., Hochland, Mlekpol, Mlekovita, Bunge Polska Sp. z o.o., Wipasz S.A., Centrum Dystrybucyjne LIDL Tarnów, Unimięs Sp. z o.o., Inter Europol Piekarnia Szwajcarska S.A., Unifreeze, Grupa Żywiec browar w Elblągu, Fabryka MARS, KGHM Polska Miedź S.A., Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o., LARIVE S.A., VAN PUR S.A., TVP S.A., Mleczarnia Turek Sp. z o. o., Balcerzak i spółka, Danfoss Poland Sp. z o.o., MONDI S.A., Barry Callebaut Manufacturing Polska, Elektrownia Połaniec, Anwil S.A., Zakłady azotowe Puławy ...i wielu innych zadowolonych odbiorców.
Dobra opinia Naszych odbiorców odnośnie produktów i fachowej obsługi jest dla Nas najważniejsza.

Dzięki nastawieniu na realizowanie indywidualnych potrzeb Klientów, z roku na rok przyczyniamy się do poszerzania Naszej gamy wyrobów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą oraz zachęcamy do składania zapytań.

Nasz dział obsługi Klient jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00.